Kasutustingimused

Arbeiduaeg/arveldus ja miinimumpalk

Arvutamine algab MovingExpert büroo aadressilt: Jõe tn 9, Tallinn, 10151.

Lõppeb aadressil MovingExpert büroo, Jõe tn 9, Tallinn, 10151.

Miinimumpalk – 1 tund.

Pärast esimest tundi arvestatakse aega täpsema 15-minutilise täpsusega.

Linna piirist väljaspool teenuse tellimisel lisandub kilomeetrihind vastavalt kliendi valitud transpordile.

Kõigile hindadele lisandub käibemaks.

Broneerimine ja tühistamine

Teenuste broneerimine võib toimuda nii telefoni teel kui ka e-posti teel. Telefoni teel broneerimisel saatke palun e-posti teel kinnituskiri.

Broneeringu tühistamise või muutmise korral vähem kui 24 tunni jooksul on MovingExpertil õigus nõuda broneeringu tühistamise tasu esimese kokkulepitud töötunni eest.

Teenuse tühistamist saab teha ainult e-posti teel – info@movingexpert.ee

Makse

Eraisikud – maksmine sularahas kohapeal.

Juriidilised isikud – maksmine sularahas kohapeal või arve alusel.

Koostööpartnerid – kokkuleppel.

Töökoormus

Palun esitage päringut või tellimust esitades võimalikult täpne kirjeldus või kaupade maht, mida tuleb transportida. Näiteks: 1 voodi, 1 madrats 140×200, söögilaud ja 6 tooli, 6 kasti köögitarvikutega, televisioon ja 20 kasti riietega, külmik, pesumasin.

Palume ka teil märkida, kas soovite, et me pakiksime teie kaubad ise või soovite, et me pakiksime ainult teie mööbli või kogu teie kauba. Samuti peate otsustama, kas soovite osta kolimiskaste ja kas soovite, et pakkematerjalid toimetatakse teile enne kolimist.

Kas soovite, et me monteeriksime või demonteeriksime teie mööbli. Kas soovite, et me viiksime ära või utiliseeriksime teie vanamööblit. Sõltumata sellest, kas soovite, et me hoiaksime teie mööblit ajutiselt või pikemalt.

Kas teil on raskemaid esemeid kui tavaliselt, näiteks antiikne kapp, klaver, seif või mõni muu raske ese, mis vajab erilist kaitset.

Tellimuse vormistamine kaupade transportimiseks

Palun andke võimalikult palju teavet päringut esitades: Kui laiad või kitsad on trepid? Spiraaltrepp. Lifti olemasolu. Pikkad koridorid. Juurdepääsetavus, kiire juurdepääs majale.

Töömahu suurendamine või muutmine

Muudatused kokkulepitud töömahus teenuse kolimise osas võivad olla tehtud vähemalt 24 tundi enne töö alustamist.

Kui ei ole võimalik kohe suurenenud mahuga tööd võtta, kuna pärast teie kolimist on juba kokku lepitud uued tellimused, siis võime kokku leppida töö jätkamise aja.

Kaupade pakendamise ja märgistamise teenused

Kaubad, mis liiguvad ja transporditakse, peavad enne liikumist olema õigesti pakitud, kas meie meeskonna poolt või tellija poolt. Kui kaupa ei ole enne liikumist pakendatud, st klient pakendab kauba ise või keeldub selle pakendamisest üldse, ei vastuta transportettevõte võimalike saastumiste, kriimustuste, purunemiste ega muude vigastuste eest, mis võivad tekkida.

Mööbli monteerimine ja paigaldamine

Palun andke päringut esitades võimalikult palju teavet: Mööbli tootja. Müüja toote või toodete lehekülg. Seinal kinnitatud toodete puhul andke teavet seina tüübi kohta (näiteks kivine või topeltkrohv jne).

Palume kindlasti teatada meile ette, kui vajate mööbli kinnitamist või paigaldamist seinale, et saaksime kaasa võtta vajalikud tööriistad ja seadmed.