Tule tööle!

Kolimistöö pakub põnevat ja dünaamilist kogemust neile, kes otsivad ebatavalisi ülesandeid ja paindlikku töögraafikut.

Kolimistöö nõuab spetsialisti, kes tegeleks mitte ainult uute meetodite väljatöötamisega, vaid ka juhtimise ja suhtlemisega klientidega.

Miks töötada
MovingExpertis?

Meie ettevõte tagab sujuva õppeprotsessi, mis võimaldab uutel töötajatel kiiresti omandada vajalikke teadmisi ja oskusi, alustades lihtsatest ülesannetest ja järk-järgult liikudes keerukamate juurde.

Kolimistöö nõuab spetsialisti, kes tegeleb mitte ainult uute meetodite väljatöötamisega, vaid ka juhtimise ja suhtlemisega klientidega.

Otsime töötajaid kolimistöödele ja B, C, CE kategooria kuller-autojuhte. Paindlik töögraafik ja võimalus professionaalseks arenguks. Ootame teie kandideerimist!

Võta meiega ühendust

Karjäärivõimalused

MovingExpertis pakume mitmekesiseid ja paljulubavaid karjäärivõimalusi. Meie pühendumus kasvule ja arengule tähendab, et võite ehitada oma karjääri logistika, tarneahela, tehnoloogia või operatsioonide valdkonnas. Tänu pidevale koolitusele ja ulatuslikule kohalolekule Euroopas on MovingExpert ideaalne koht eduka ja pikaajalise karjääri loomiseks.

Töötajate heaolu

Mõistame, et tervislik ja motiveeritud tööjõud on meie edu võti. Seetõttu pakume mitmeid algatusi heaolu suurendamiseks, sealhulgas konkurentsivõimelisi hüvitispakette, tervise- ja heaolu programme ning soodsat töökeskkonda. Me julgustame töö- ja eraelu tasakaalu, professionaalset kasvu ja isiklikku arengut. MovingExpertis usume, et kui meie töötajad õitsevad, õitseb ka meie ettevõte.

Mitmekesisus

Väärtustame oma töötajate ainulaadseid kogemusi, perspektiive ja talente. Meie pühendumus mitmekesisusele ulatub läbi kogu meie organisatsiooni, edendades võrdseid võimalusi ja kaasavat kultuuri. Me aktiivselt loome keskkonda, kus kõik hääled on kuuldud, hinnatud ja austatud. Meie mitmekesisuse ja kaasatuse programmid on suunatud töökoha loomisele, kus inimesed saavad täielikult tööle pühenduda. Püüdleme selle poole, et luua organisatsioon, mis peegeldab meie teenindatavate kogukondade mitmekesisust ja meie äri globaalset olemust.

Sotsiaalsus

MovingExpertis mõistame, et meie tegevusel on sotsiaalne mõju, mis ulatub kaugemale meie äritegevusest. Püüdleme vastutustundlike korporatiivsete kodanikena positiivsete muutuste poole sotsiaalse mõju initsiatiivides, nagu meie jätkusuutlik areng, keskkonnaalane vastutus ja kogukonna kaasamine.

Kasulik teada

Saage teada, mida kliendid meilt kõige sagedamini küsivad

Get to know us

Meie ettevõttega saab liituda ka ilma töökogemuseta. MovingExperti spetsialistid jagavad alati hea meelega oma teadmisi ja kogemusi uutele töötajatele.

Ootame teie taotlusi!

Valige positsioon