Meie teenused

Tutvuge Movingexperti teenustevalikuga! Oleme alati valmis aitama!

Kolimisteenus

Kolimine ei ole meie ettevõtte abiga enam katsumus! Muudame iga teie kolimisetapi kergeks ja meeldivaks protsessiks. Alates igast esemest hoolikast pakkimisest kuni laitmatu lahtipakkimiseni uues kohas - hoolitseme iga detaili eest. Meie ekspertide meeskond tagab, et teie vara toimetatakse kohale ilma ühegi kriimustuseta, pakkudes rahu ja kindlust igal sammul. Meid valides valite muretu kolimise.

Tõsteteenused

Meie tõsteteenuste meeskond on oma ala tõelised professionaalid, kes valdavad igat tüüpi koormate käsitlemise kunsti. Meiega võite unustada mure ja stressi kolimisel või raskete esemete transportimisel. Lubame kiirust, täpsust ja Usaldusväärsust igas liigutuses, kohandudes teie ainulaadsete vajaduste ja nõudmistega.

Prügivedu

Vabastage oma ruum tarbetust prahist meie abiga. Meie prügiveo teenus töötab nagu kellavärk, tagades teie ümbruse puhtuse ja korra. Kasutame keskkonnasõbralikke kõrvaldamismeetodeid, toetades planeedi tervist. Laske meil hoolitseda teie ruumi puhtuse eest, usaldades professionaale.

Kaubavedu

Kaupade transportimine meiega tähendab garantiid, et teie kaup jõuab õigeaegselt ja tervelt kohale. Pakume iga saadetise jaoks maksimaalset Usaldusväärsust ja turvalisust, olgu tegemist kohaliku saatmisega või rahvusvahelise transpordiga. Meie meeskond planeerib iga marsruudi, arvestades kõiki üksikasju, et transport toimuks sujuvalt.

Ladustamine

Meie ladustamisteenused on teie isiklik peakorter kaupade hoidmiseks. Kaasaegne varustus, paindlikud tingimused ja detailidele tähelepanu tagavad teie kauba säilimise ja kättesaadavuse õigel hetkel. Meie ladu ei ole lihtsalt hoiukoht, see on turvalisuse ja valmisoleku garantii teie kauba edasiseks liikumiseks.

Koristusteenus

Laske meie meeskonnal muuta teie ruum tundmatuseni. Meiega muutub koristamine kunstiks, kus teie kodu või kontori iga nurgake sädeleb puhtusest. Kasutame ainult keskkonnasõbralikke vahendeid ja kaasaegseid tehnoloogiaid, pakkudes teile ideaalset puhtust ja värskust.

Raskete esemete kolimine

Raskete koormate transportimisel ei ole meie võimetele piire. Keerukad ülesanded ja mõõtmetele allumatus kuuluvad meie elemendi hulka. Tagame teie raskete esemete transpordi maksimaalse turvalisuse ja täpsuse, kasutades spetsialiseeritud sõidukeid ja seadmeid.

Rahvusvaheline kaubavedu

Laiendage oma äri horisonte meie toel rahvusvahelistes kaubavedudes. Ületame piire ja takistusi, toimetades teie kauba ükskõik millisesse maailma punkti järjepideva Usaldusväärsuse ja professionaalsusega. Meie meeskond hoolitseb iga detaili eest alates dokumentatsioonist kuni täpse kohaletoimetamiseni, toetades teie äri kasvu ja arengut.

Prügikonteinerite rent

Meie konteinerid on ideaalne lahendus teie kaupade ajutiseks hoidmiseks või transportimiseks. Pakume erinevaid suurusi ja tüüpe konteinereid, mis sobivad igasuguste vajadustega. Turvalisus, paindlikkus ja kättesaadavus – see on see, mida saate, valides meie konteinerite renditeenuse.

Kraanade rent

Meie kraanarent pakub teie projektidele olenemata nende suurusest vajalikku tõstevõimet. Pakume laia valikut kraanasid, mis suudavad rahuldada kõiki raskuste tõstmise vajadusi. Meie tehnikaga ja kogenud meeskonnaga saab teie projekt teostatud efektiivselt, ohutult ja õigeaegselt.

Mööbli pakkimisteenused

Mööbli professionaalne pakkimine on võti selle säilimisele kolimisel või hoiustamisel. Meie mööbli pakkimise teenus on mõeldud selleks, et teie mööbel püsiks ideaalses seisukorras olenemata transpordi kaugusest ja tingimustest. Kasutame pakkimiseks kvaliteetseid materjale ja tagame iga eseme hoolika ettevalmistuse.

Mööbli kokkupanek ja paigaldus

Mööbli kokkupanek võib olla keeruline ja aeganõudev ülesanne. Meie mööbli kokkupaneku teenus pakub teile kiiret ja kvaliteetset lahendust. Meie spetsialistidel on vajalikud oskused ja tööriistad, et teie mööbel saaks õigesti ja tõhusalt kokku pandud.

Kõik, mida
soovite

ühes kohas!

Kõik kastid tarnitakse kokkupanduna ja tuleb teipida. Kõik hinnad ei sisalda käibemaksu.

Tõstke Teie Mugavus
Uuele Tasemele Meiega!

Meie sõidukid teie vajadusteks

Võta meiega ühendust

TJU NT OÜ

Reg. kood: 14461489

KMKR: EE102061840

IBAN: EE31 2200 2210 6902 0619

Jäätmekäitleja rg-nr.: RE.JÄ/513434

Swedbank AS

Teenuse liik*
Pukseerige failid siia või klõpsake üleslaadimiseks