Mis on MovingExpert?

MovingExert on üks Eesti suurimatest kolimisettevõtetest. Alates 2018. aastast pakume oma klientidele professionaalseid kolimisteenuseid, kaupade transporti üle maailma, raskete esemete tõstmist, mööbli kokkupanekut ja paigaldust, samuti vana mööbli ja seadmete äraviimist era- ja äriklientidele.

Kolimistöö pakub põnevat ja dünaamilist kogemust neile, kes otsivad ebatavalisi ülesandeid ja paindlikku töögraafikut. Olenemata sellest, kas teil on kogemusi transpordi ja logistikaga või alles alustate oma karjääri.

Nikita Tjumentsev

Nikita Tjumentsev

Juhataja, kvaliteedikontroll

MovingExpertis oleme uhked, et pakume professionaalseid ja usaldusväärseid kolimisteenuseid, rämpsu äravedamise teenuseid, transporditeenuseid ja palju muud. Meie meeskond on pühendunud sellele, et pakkuda teile mugavust ja usaldust protsessi igas etapis. Me usume, et teie usaldus on meie suurim vara, nii et me teeme oma parima, et teenida seda. Aitäh, et valisite MovingExperti!

Artjom Balahnitsjov

Artjom Balahnitsjov

Tööjuht, pealogistik

MovingExpertis on iga töötaja pühendunud oma tööle 100%. Me püüdleme teeninduse kõrge kvaliteedi ja professionaalsuse poole igas detailis. Võite meid täielikult usaldada, sest usaldus on eduka koostöö alus!

Võta meiega ühendust

TJU NT OÜ

Reg. kood: 14461489

KMKR: EE102061840

IBAN: EE31 2200 2210 6902 0619

Jäätmekäitleja rg-nr.: RE.JÄ/513434

Swedbank AS

Teenuse liik*
Pukseerige failid siia või klõpsake üleslaadimiseks