Meist

Kolige murevabalt MovingExpertiga: professionaalsed teenused, Usaldusväärsus ja hoolitsus teie mugavuse eest!

Mis on MovingExpert?

MovingExert on üks Eesti suurimatest kolimisettevõtetest. Alates 2018. aastast pakume oma klientidele professionaalseid kolimisteenuseid, kaupade transporti üle maailma, raskete esemete tõstmist, mööbli kokkupanekut ja paigaldust, samuti vana mööbli ja seadmete äraviimist era- ja äriklientidele.

Kolimistöö pakub põnevat ja dünaamilist kogemust neile, kes otsivad ebatavalisi ülesandeid ja paindlikku töögraafikut. Olenemata sellest, kas teil on kogemusi transpordi ja logistikaga või alles alustate oma karjääri.

Nikita Tjumentsev

Nikita Tjumentsev

Juhataja, kvaliteedikontroll

MovingExpertis oleme uhked, et pakume professionaalseid ja usaldusväärseid kolimisteenuseid, rämpsu äravedamise teenuseid, transporditeenuseid ja palju muud. Meie meeskond on pühendunud sellele, et pakkuda teile mugavust ja usaldust protsessi igas etapis. Me usume, et teie usaldus on meie suurim vara, nii et me teeme oma parima, et teenida seda. Aitäh, et valisite MovingExperti!

Artjom Balahnitsjov

Artjom Balahnitsjov

Tööjuht, pealogistik

MovingExpertis on iga töötaja pühendunud oma tööle 100%. Me püüdleme teeninduse kõrge kvaliteedi ja professionaalsuse poole igas detailis. Võite meid täielikult usaldada, sest usaldus on eduka koostöö alus!

Ettevõtte ajalugu

2018

Asutamise aasta?

MovingExpert asutati 2018. aastal eesmärgiga pakkuda usaldusväärseid kolimisteenuseid. Alates oma teekonna algusest oleme püüdnud teeninduse kvaliteedi ja professionaalsuse poole igas meie töö detailis.

2018

Esimene auto

Meie esimene auto soetati MovingExperti asutamise esimestel kuudel. See oli väike, kuid usaldusväärne veoauto, mis tähistas meie algust.

2020

Esimesed suured kliendid

Meie esimesed suured kliendid olid meie arengus oluliseks sammuks. Nad usaldasid meid oma kolimisega ja meie meeskond võttis väljakutse uhkusega vastu. Tänu nendele klientidele saime väärtusliku kogemuse ja tugevdasime oma mainet usaldusväärse partnerina kolimisvaldkonnas.

2021

Teenuste laiendamine

Aja jooksul on MovingExpert oluliselt laiendanud pakutavate teenuste valikut. Nüüd, lisaks traditsioonilistele kolimisteenustele, pakume ka kaubavedu ja ladustamist, tagades sellega täieliku toe igal kolimisetapil.

Galerii

Võta meiega ühendust

TJU NT OÜ

Reg. kood: 14461489

KMKR: EE102061840

IBAN: EE31 2200 2210 6902 0619

Jäätmekäitleja rg-nr.: RE.JÄ/513434

Swedbank AS

Teenuse liik*
Pukseerige failid siia või klõpsake üleslaadimiseks